Akcja Krwiodastwa

Dodano: 26-03-2018
ICS
07-04-2018 10:00
Śremski Sport

Śremski Sport wspólnie z Klubem Honorowych Dawców Krwi “ODLEWNIK” w Śremie zaprasza wszystkich chętnych do oddania krwi i wsparcia osób potrzebujących. Możliwość oddania krwi odbędzie się w sobotę 7 kwietnia pod obiektem Śremskiego Sportu w godzinach od 10:00 do 15:00.

Osoby, które oddadzą krew przed obiektem Śremskiego Sportu, będą mogły skorzystać z basenu za 4 zł, jeżeli w sobotę lub w niedzielę pojawią się na basenie ze swoją rodziną będą mogli wejść na bilet rodziny za jedynie 10 zł. Spośród wszystkich osób, które wezmą udział w akcji zostanie rozlosowane 5 karnetów na basen o wartości 100 zł oraz dwa pakiety startowe na 7. Mróz Śrem Półmaraton!!! 

Aby akcja przebiegła prawidłowo należy zapewnić obiecane minimum uczestników, czyli grupę co najmniej 50 osób, dlatego zachęcamy do zgłoszeń aby poznać liczbę uczestników. Zgłoszenia należy składać osobiście w obiekcie Śremskiego Sportu w biurze organizacji imprez lub na adres e-mail: bok@sresmkisport.pl. Zgłoszenie powinno zawierać Imię i Nazwisko, adres e-mail oraz numer telefonu. 

akcja-jpg-intro-www-1024x607.jpg


Kontrast
Zwiększ czcionkę
Zmniejsz czcionkę