Dwóch starszych Panów i ż-Ona w Kinoteatrze "Słonko"

Dodano: 07-09-2018
ICS
18-10-2018 18:00
Kinoteatr "Słonko"

Śremski Ośrodek Kultury zaprasza na sztukę teatralną w wykonaniu artystów Teatru Wielkiego pt. "Dwóch starszych Panów i ż-Ona", która odbędzie się 18 października 2018 r. w Kinoteatrze "Słonko" o godzinie 18.00.

Jest to pełen wdzięku, humoru, wzruszeń i mądrości spektakl muzyczny utrzymany w konwencji i stylistyce sławnych programów Kabaretu Starszych Panów. Dla złamania konwencji twórcy proponują uwspółcześnione dialogi kabaretowe, docierając dzięki temu do najbardziej wymagającego widza.
 
Ona – żona – wiecznie marząca o lepszym, większym, po prostu innym....
Oni – to artysta i architekt, marzyciel i człowiek konkretu, singiel (żeby nie rzec samotny) i małżonek z długim (może i zbyt długim) stażem. Z lekkością i wdziękiem opowiadają sobie historie o miłości, sztuce, przyjaźniach i własnych przeżyciach. Samo życie.... Czy on i ona po perypetiach małżeńskich dojdą do porozumienia? Czy pomoże w tym sąsiad – przyjaciel?
 
To niepowtarzalny kabaret łączący konwencje posługiwania się współczesnym językiem i niepowtarzalnym wysublimowanym kunsztem twórczym Jeremiego Przybory i Jerzego Wasowskiego. W programie znajdą się piosenki, które każdy rozpozna już po pierwszych taktach, jak i takie, które wielu usłyszy po raz pierwszy. Nie sposób przejść obok nich obojętnie.
Twórcami sztuki są artyści Teatru Wielkiego, jak również: Jacek Wietrzykowski, Sylwia Napierała-Segura oraz Adam Glapiak.
 
Spektakl jest okazją do obchodów Europejskiego Dnia Seniora.
 
Rezerwacje w ŚOK lub pod nr tel.: 61 28 35 904.
 
Bilety w cenie 35 zł można zakupić także bezpośrednio poprzez serwis Bilety24
dwoch_starszych_panow_645.jpg


Kontrast
Zwiększ czcionkę
Zmniejsz czcionkę