Harmonogram odbioru odpadów listopad 2017 r.

Dodano: 27-10-2017

Harmonogram odbioru odpadów
na miesiąc listopad 2017 r.

Przypominamy o harmonogramie odbioru odpadów na miesiąc listopad 2017 r.

UWAGA! Odbiór odpadów przypadający na dzień 1 listopada 2017 r. (środa), odbędzie się 4 listopada 2017 r. (sobota)

Odpady segregowane dla frakcji: tworzywa sztuczne, szkło bezbarwne, szkło kolorowe, papier

  
Miasto Śrem: 
3 i 17 listopada 2017 r. (piątek)
 
wsie: Mechlin, Nochowo, Psarskie, Pysząca, Zbrudzewo:
8 i 22 listopada 2017 r. (środa)
 
wsie: Grodzewo, Mateuszewo
4 listopada (sobota) i 15 listopada 2017 r. (środa)
 
wsie: Binkowo, Borgowo, Grzymysław, Ostrowo, Sosnowiec: 
3 i 17 listopada 2017 r. (piątek)

wsie: Bodzyniewo, Bystrzek, Dobczyn, Łęg, Nochówko, Olsza, Pełczyn, Wirginowo: 
14 i 28 listopada 2017 r. (wtorek)
 
wsie: Błociszewo, Dąbrowa, Gaj, Góra, Kaleje, Kawcze, Krzyżanowo, Luciny, Marianowo, Niesłabin, Orkowo, Pucołowo, Szymanowo, Tesiny:
10 i 24 listopada 2017 r. (piątek)
 
wsie: Dalewo, Jeleńczewo, Kadzewo, Marszewo, Mórka, Wyrzeka:
8 i 22 listopada 2017 r. (środa)
 
 

Niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne:


Miasto Śrem: 
3, 10, 17 i 24 listopada 2017 r. (piątek)
 
wsie: Mechlin, Nochowo, Psarskie, Pysząca i Zbrudzewo:
4 listopada (sobota) oraz 8, 15, 22 i 29 listopada 2017 r. (środa)
 
wsie: Grodzewo, Mateuszewo:
4 listopada (sobota) i 15 listopada 2017 r. (środa)
 
wsie: Binkowo, Borgowo, Grzymysław, Ostrowo, Sosnowiec:
3 i 17 listopada 2017 r. (piątek)

wsie: Bodzyniewo, Bystrzek, Dobczyn, Łęg, Nochówko, Olsza, Pełczyn, Wirginowo: 
14 i 28 listopada 2017 r. (wtorek)
 
wsie: Błociszewo, Dąbrowa, Gaj, Góra, Kaleje, Kawcze, Krzyżanowo, Luciny, Marianowo, Niesłabin, Orkowo, Pucołowo, Szymanowo, Tesiny:
10 i 24 listopada 2017 r. (piątek)
 
wsie: Dalewo, Jeleńczewo, Kadzewo, Marszewo, Mórka, Wyrzeka:
8 i 22 listopada 2017 r. (środa)
 
 

Odpady ulegające biodegradacji, w tym odpady zielone:


Miasto Śrem: 
3 i 17 listopada 2017 r. (piątek)
 
wsie: Mechlin, Nochowo, Psarskie, Pysząca i Zbrudzewo:
4 listopada (sobota) oraz 15 i 29 listopada 2017 r. (środa)
 
wsie: Grodzewo, Mateuszewo:
4 listopada (sobota) i 15 listopada 2017 r. (środa)
 
wsie: Binkowo, Borgowo, Grzymysław, Ostrowo, Sosnowiec:
3 i 17 listopada 2017 r. (piątek)

wsie: Bodzyniewo, Bystrzek, Dobczyn, Łęg, Nochówko, Olsza, Pełczyn, Wirginowo: 
14 i 28 listopada 2017 r. (wtorek)

wsie: Błociszewo, Dąbrowa, Gaj, Góra, Kaleje, Kawcze, Krzyżanowo, Luciny, Marianowo, Niesłabin, Orkowo, Pucołowo, Szymanowo, Tesiny:
10 i 24 listopada 2017 r. (piątek)
 
wsie: Dalewo, Jeleńczewo, Kadzewo, Marszewo, Mórka, Wyrzeka:
8 i 22 listopada 2017 r. (środa)

 


Kontrast
Zwiększ czcionkę
Zmniejsz czcionkę