Harmonogram odbioru odpadów na miesiąc kwiecień 2016 r.

Dodano: 01-04-2016

 Przypominamy o harmonogramie odbioru odpadów na miesiąc kwiecień 2016 r.

Odpady segregowane dla frakcji: tworzywa sztuczne 
(w tym butelki typu PET, opakowania po chemii gospodarczej oraz folie, w tym typu Stretch oraz metal), szkło bezbarwne, szkło kolorowe, papier i opakowania wielomateriałowe



Miasto Śrem: 
1 i 15 kwietnia 2016 r. (piątek) 

wsie: Mechlin, Nochowo, Psarskie, Pysząca i Zbrudzewo
13 i 27 kwietnia 2016 r. (środa)

wsie: Grodzewo, Mateuszewo
6 i 20 kwietnia 2016 r. (środa)

wsie: Binkowo, Bodzyniewo, Borgowo, Bystrzek, Dobczyn, Grzymysław, Łęg, Nochówko, Olsza, Ostrowo, Pełczyn, Sosnowiec, Wirginowo: 
1 i 15 kwietnia 2016 r. (piątek)

wsie: Błociszewo, Dąbrowa, Gaj, Góra, Kaleje, Kawcze, Krzyżanowo, Luciny, Marianowo, Niesłabin, Orkowo, Pucołowo, Szymanowo, Tesiny: 
8 i 22 kwietnia 2016 r. (piątek) 

wsie: Dalewo, Jeleńczewo, Kadzewo, Marszewo, Mórka, Wyrzeka:
13 i 27 kwietnia 2016 r. (piątek)



Niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne:


Miasto Śrem: 
1, 8, 15, 22 i 29 kwietnia 2016 r. (piątek) 

wsie: Mechlin, Nochowo, Psarskie, Pysząca i Zbrudzewo
6, 13, 20 i 27 kwietnia 2016 r. (środa)

wsie: Grodzewo, Mateuszewo
6 i 20 kwietnia 2016 r. (środa)

wsie: Binkowo, Bodzyniewo, Borgowo, Bystrzek, Dobczyn, Grzymysław, Łęg, Nochówko, Olsza, Ostrowo, Pełczyn, Sosnowiec, Wirginowo: 
1 i 15 kwietnia 2016 r. (piątek)

wsie: Błociszewo, Dąbrowa, Gaj, Góra, Kaleje, Kawcze, Krzyżanowo, Luciny, Marianowo, Niesłabin, Orkowo, Pucołowo, Szymanowo, Tesiny: 
8 i 22 kwietnia 2016 r. (piątek) 

wsie: Dalewo, Jeleńczewo, Kadzewo, Marszewo, Mórka, Wyrzeka:
13 i 27 kwietnia 2016 r. (piątek)



Odpady ulegające biodegradacji, w tym odpady zielone:

Miasto Śrem: 
1, 15 i 29 kwietnia 2016 r. (piątek) 

wsie: Mechlin, Nochowo, Psarskie, Pysząca i Zbrudzewo
6 i 20  kwietnia 2016 r. (środa)

wsie: Grodzewo, Mateuszewo
6 i 20 kwietnia 2016 r. (środa)

wsie: Binkowo, Bodzyniewo, Borgowo, Bystrzek, Dobczyn, Grzymysław, Łęg, Nochówko, Olsza, Ostrowo, Pełczyn, Sosnowiec, Wirginowo: 
1 i 15 kwietnia 2016 r. (piątek)

wsie: Błociszewo, Dąbrowa, Gaj, Góra, Kaleje, Kawcze, Krzyżanowo, Luciny, Marianowo, Niesłabin, Orkowo, Pucołowo, Szymanowo, Tesiny: 
8 i 22 kwietnia 2016 r. (piątek) 

wsie: Dalewo, Jeleńczewo, Kadzewo, Marszewo, Mórka, Wyrzeka:
13 i 27 kwietnia 2016 r. (piątek)


Kontrast
Zwiększ czcionkę
Zmniejsz czcionkę