Harmonogram odbioru odpadów - KWIECIEŃ

Dodano: 31-03-2017

Harmonogram odbioru odpadów w kwietniu 2017 r.

Odpady segregowane dla frakcji: tworzywa sztuczne
(w tym butelki typu PET, opakowania po chemii gospodarczej oraz folie, w tym typu Stretch oraz metal), szkło bezbarwne, szkło kolorowe, papier i opakowania wielomateriałowe

  
Miasto Śrem: 
7 i 21 kwietnia 2017 r. (piątek)
 
wsie: Mechlin, Nochowo, Psarskie, Pysząca i Zbrudzewo:
12 i 26 kwietnia 2017 r. (środa)
 
wsie: Grodzewo, Mateuszewo
5 i 19 kwietnia 2017 r. (środa)
 
wsie: Binkowo, Bodzyniewo, Borgowo, Bystrzek, Dobczyn, Grzymysław, Łęg, Nochówko, Olsza, Ostrowo, Pełczyn, Sosnowiec, Wirginowo: 
7 i 21 kwietnia 2017 r. (piątek)
 
wsie: Góra, Szymanowo, Gaj, Krzyżanowo, Błociszewo, Pucołowo, Marianowo, Kaleje, Luciny, Tesiny, Orkowo, Kawcze, Dąbrowa, Niesłabin:
14 i 28 kwietnia 2017 r. (piątek)
 
wsie: Dalewo, Jeleńczewo, Kadzewo, Marszewo, Mórka, Wyrzeka:

12 i 26 kwietnia 2017 r. (środa)
 

 Niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne:

Miasto Śrem: 
7, 14, 21 i 28 kwietnia 2017 r. (piątek)
 
wsie: Mechlin, Nochowo, Psarskie, Pysząca i Zbrudzewo:
5, 12, 19 i 26 kwietnia 2017 r. (środa)
 
wsie: Grodzewo, Mateuszewo:
5 i 19 kwietnia 2017 r. (środa)
 
wsie: Binkowo, Bodzyniewo, Borgowo, Bystrzek, Dobczyn, Grzymysław, Łęg, Nochówko, Olsza, Ostrowo, Pełczyn, Sosnowiec, Wirginowo: 
7 i 21 kwietnia 2017 r. (piątek)
 
wsie: Góra, Szymanowo, Gaj, Krzyżanowo, Błociszewo, Pucołowo, Marianowo,
Kaleje, Luciny, Tesiny, Orkowo, Kawcze, Dąbrowa, Niesłabin:

14 i 28 kwietnia 2017 r. (piątek)
 
wsie: Dalewo, Jeleńczewo, Kadzewo, Marszewo, Mórka, Wyrzeka:
12 i 26 kwietnia 2017 r. (środa)
 
 

Odpady ulegające biodegradacji, w tym odpady zielone:

Miasto Śrem: 
7 i 21 kwietnia 2017 r. (piątek)
 
wsie: Mechlin, Nochowo, Psarskie, Pysząca i Zbrudzewo:
5 i 19 kwietnia 2017 r. (środa)
 
wsie: Grodzewo, Mateuszewo:
5 i 19 kwietnia 2017 r. (środa)
 
wsie: Binkowo, Bodzyniewo, Borgowo, Bystrzek, Dobczyn, Grzymysław, Łęg, Nochówko, Olsza, Ostrowo, Pełczyn, Sosnowiec, Wirginowo: 
7 i 21 kwietnia 2017 r. (piątek)
 
wsie: Góra, Szymanowo, Gaj, Krzyżanowo, Błociszewo, Pucołowo, Marianowo,
 Kaleje, Luciny, Tesiny, Orkowo, Kawcze, Dąbrowa, Niesłabin:

14 i 28 kwietnia 2017 r. (piątek)
 
wsie: Dalewo, Jeleńczewo, Kadzewo, Marszewo, Mórka, Wyrzeka:
12 i 26 kwietnia 2017 r. (środa)

 


Kontrast
Zwiększ czcionkę
Zmniejsz czcionkę