Nowe rodzaje wsparcia na rozwój firm - spotkanie dla przedsiębiorców

Dodano: 17-05-2018

Na 29 maja planowane jest spotkanie dla przedsiębiorców, podczas którego omówione zostaną nowe możliwości wsparcia rozwoju przedsiębiorstw z funduszy unijnych. W programie: przedstawienie nowości w ofercie Funduszy Europejskich oraz instrumentów dla przedsiębiorców: pożyczek, mikropożyczek czy bonów na innowacje – inwestycje.

Spotkanie odbędzie się we wtorek 29 maja 2018 r. w godzinach od 10:00 do 12:00 w budynku Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu przy al. Niepodległości 34, w sali posiedzeń nr 2 na parterze.

Do udziału w spotkaniu zaproszeni są przede wszystkim przedsiębiorcy oraz ich przedstawiciele, a także osoby zainteresowane tematyką Funduszy Europejskich na rozwój firm.

Chęć uczestnictwa należy zgłosić poprzez
 formularza on-lineOrganizatorzy zachęcają również do zgłaszania propozycji zagadnień do omówienia w zakresie Funduszy Europejskich na rozwój przedsiębiorstw. Propozycje należy przesłaćelektronicznie na adres info.wrpo@wielkopolskie.pl do 25 maja 2018 r.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, liczba miejsc ograniczona, a o wpisie na listę uczestników decyduje kolejność zgłoszeń.

Informacje szczegółowe i program spotkania są dostępne na stronie wrpo.wielkopolskie.pl


Kontrast
Zwiększ czcionkę
Zmniejsz czcionkę