Powitanie Lata na Plaży Miejskiej - 30 czerwca

Dodano: 14-06-2018
ICS
30-06-2018 14:00
Plaża Miejska

Z uwagi na niesprzyjające warunki pogodowe Powitanie Lata na plaży miejskiej zostaje przeniesione na  sobotę - 30 czerwca.

Początek o godz. 14:20 pokazem Drużyny Musztry Paradnej z Zespołu Szkól Technicznych w Śremie, następnie zaprezentują się laureaci Ekonom Talent Show. O godz. 15:00 rozpocznie się program artystyczny dla dzieci, a w nim: spektakl teatralny "Ratujmy Las" oraz animacje i zabawy z Panem Biedronką. O 17:15 odbędzie się pokaz ratownictwa wodnego, z kolei o 18:00 na scenie zaprezentują się laureaci Talent Show ŚOK. O 18:30 swoje umiejętności zaprezentuje iluzjonista.
 
Oficjalne rozpoczęcie sezonu zaplanowane jest na godzinę 19:00, a chwilę po tym dla śremskiej publiczności wystąpi Julia Bartkowiak z zespołem. Wieczór zakończy impreza plenerowa podczas której zagra Wrona aka Wu z kolektywu DJ'skiego Funky Fellaz.
 
Ponadto w programie: animacje taneczne ze Szkołą Tańca Balilali, malowanie twarzy, balonowe zoo, żywe maskotki, darmowe dmuchańce dla dzieci oraz byk rodeo, wata cukrowa bez ograniczeń, konkurs z nagrodami (każdy kupon wygrywa!), zawody robotów w piłkę nożną oraz pokaz nowoczesnych metod nauczania języków obcych.
 
Całkowity dochód z obu imprez przeznaczony będzie na leczenie i rehabilitację trójki dzieci: jedenastoletniej Ady Frąckowiak cierpiącej na rdzeniowy zanik mięśni oraz czteroletnich bliźniaków - Misia i Krzysia Lampe chorujących na dziecięce porażenie mózgowe.
 


Kontrast
Zwiększ czcionkę
Zmniejsz czcionkę