Rekrutacja do przedszkoli i szkół podstawowych w 2019 r.

Dodano: 31-01-2019 TAGI:

slayder-rekturacja-2019-long.jpg

 
Burmistrz Śremu informuje o terminach przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego oraz kryteriach branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym i postępowaniu uzupełniającym, w tym o terminach składania dokumentów do publicznych przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w publicznych szkołach podstawowych oraz do klas I publicznych szkół podstawowych.

Rekrutacji będzie można dokonać za pośrednictwem strony internetowej:

https://nabor.pcss.pl/srem

baner-duzy-aplikacja-2019.jpg


PRZEDSZKOLA 

Rekrutacja do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych odbywać się będzie w terminach od 8 do 22 marca 2019 r.
   
 

SZKOŁY PODSTAWOWE 

Rekrutacja do szkół podstawowych odbywać się będzie w terminach od 1 do 22 marca 2019 r.

 
Szczegółowa informacja dla rodziców w przypadku zapisu dziecka do klasy I szkoły podstawowej
 
  
Szczegółowa informacja dla rodziców w przypadku zapisu dziecka do klasy IV lub VII Szkoły Podstawowej Nr 5 w Śremie:
 
 

DRZWI OTWARTE
W  PRZEDSZKOLACH I SZKOŁACH PODSTAWOWYCH

Jednocześnie pragniemy Państwa zaprosić na drzwi otwarte, które w miesiącu marcu 2019 r.  odbywać się będą w przedszkolach i szkołach podstawowych prowadzonych przez gminę Śrem:
 
Lp. przedszkole/ szkoła podstawowa adres dzień godzina
1
Przedszkole Nr 2
"Słoneczna Gromada" w Śremie
 
ul. Adama Mickiewicza 91 7 marca 2019 16:00 - 18:30
2
Przedszkole Nr 3
„Jarzębinka” w Śremie
 
ul. Tadeusza Bora Komorowskiego 3 14 marca 2019 15:30 - 17:30 
3
Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi
Nr 5 „Mali Przyrodnicy”
w Śremie
 
ul. Tadeusza Bora Komorowskiego 4 13 marca 2019 16:00 - 17:30
4
Przedszkole Nr 7
„Janka Wędrowniczka” w Śremie
 
ul. Dezyderego Chłapowskiego 12 a 4 marca 2019 17:00 - 18:00
5
Szkoła Podstawowa Nr 1
im. Mikołaja Kopernika w Śremie
 
ul. Jana Kochanowskiego 2 7 marca 2019 16:30 - 19:00
6
Szkoła Podstawowa Nr 2
im. ks. Piotra Wawrzyniaka w Śremie
 
ul. Szkolna 4 22 marca 2019 16:00 - 18:00
7
Szkoła Podstawowa Nr 4
im. Marii Konopnickiej w Śremie
 
ul. Stefana Grota - Roweckiego 10 19 marca 2019 17:00 - 19:00
8
Szkoła Podstawowa Nr 5
im. Polskich Noblistów w Śremie
 
ul. Dezyderego Chłapowskiego 12 a 15 marca 2019 17:00 - 19:00
9
Szkoła Podstawowa nr 6
im. Braci Barskich w Śremie
 
ul. Ignacego Paderewskiego 4 14 marca 2019 17:00 - 18:30
10
Szkoła Podstawowa
im. gen. Dezyderego Chłapowskiego w Bodzyniewie
 
Bodzyniewo 35 12 marca 2019 16:00 - 18:00
11
Szkoła Podstawowa
im. Władysława Reymonta w Krzyżanowie
 
Krzyżanowo 44 20 marca 2019 16:30 - 18:00
12
Szkoła Podstawowa
im. Powstańców Wielkopolskich w Pyszącej
 
Pysząca, ul. Śremska 12 21 marca 2019 16:00 - 18:00
13
Szkoła Podstawowa
im. Jana Pawła II w Dąbrowie
 
Dąbrowa, ul. Śremska 2 1 marca 2019 16:00 - 18:00
14
Szkoła Podstawowa
im. hrabiego Władysława Zamoyskiego
 w Nochowie
 
Nochowo, ul. Szkolna 5 19 marca 2019 17:00 - 18:00

Oddział Przedszkolny
w Wyrzece
 
Wyrzeka, ul. Ks. Piotra Wawrzyniaka 13 21 marca 2019 17:00 - 18:00
15 Szkoła Podstawowa
w Zbrudzewie
Zbrudzewo, ul. Śremska 49 20 marca 2019 17:00 - 19:00


Kontrast
Zwiększ czcionkę
Zmniejsz czcionkę