Zaproszenie do akcji "Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny"

Dodano: 30-01-2019

Polska Organizacja Turystyczna zaprasza przedsiębiorców działających w branży turystycznej, instytucje samorządowe, hotelarzy, restauratorów, organizacje i instytucje związane z obsługą ruchu turystycznego, a także organizatorów eventów sportowych do udziału w szóstej edycji ogólnopolskiej akcji „POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY”.
 
polska-za-poł-ceny.jpg

Zgłoszenia można wysyłać za pomocą specjalnie przygotowanego formularza znajdującego się na stronie www.polskazobaczwiecej.pl. Znajdują się tu też szczegółowe informacje na temat akcji, regulamin oraz instrukcja zgłaszania ofert.
 
Celem akcji jest zachęcenie Polaków do podróżowania po kraju także w sezonie niskim. Uczestnicy mogą skorzystać ze zniżek w wysokości minimum 50%. Jednakże głównym beneficjentem akcji jest branża turystyczna i okołoturystyczna. Przedsiębiorcy mają większą szansę na pozyskanie nowych klientów i odwiedzanie swoich obiektów poza sezonem. Dla partnerów akcji to także doskonała okazja do darmowej reklamy. Polska Organizacja Turystyczna oferuje wsparcie marketingowe dla partnerów akcji w mediach i środkach transportu (np. filmy w pociągach Pendolino czy autobusach Polonus). POT planuje zwiększenie budżetu na promocję projektu i intensywną reklamę w mediach społecznościowych..
 
Rejestracja partnerów trwa do 12 lutego. Sprzedaż ofert ruszy 28 lutego, a finał akcji zaplanowano na weekend od 15 do 17 marca.


Kontrast
Zwiększ czcionkę
Zmniejsz czcionkę