Cinema and theatre "Słonko"

Kinoteatr Słonko

ul. Poznańska 4
63-100 Śrem
NIP 785-10-06-437
tel. 61 28 30 710

kinoteatrslonko.pl
kontakt@kinoteatrslonko.pl

Ilość miejsc    118

Tradycje Kino w Śremie sięgają lat trzydziestych kiedy funkcjonowało Kino NOWOŚCI. Po wojnie kino wznowiło swoją działalność w 1945 roku pod nazwą SŁONKO. Obecnie po wielu modernizacjach Kinotatr Słonko należy do sieci w pełni scyfowanych sal kinowych. Dzięki wyposażeniu w nowoczesny cyfrowy projektor Kinoteatr Słonko może wyświetlać filmy już w dniu ich międzynarodowej premiery oraz prezentować obrazy w technologii 3D. Technologia umożliwia transmisje online z ciekawych wydarzeń kulturalnych i sportowych z całego świata. Kinoteatr Słonko został dostosowany także do projekcji kina niezależnego oraz kinematografii amatorskiej. Na co dzień Kino Teatr Słonko oferuje widzom bardzo szeroką ofertę wartościowych filmów polskich, europejskich i kinematografii światowej.

Kinoteatr Słonko znajduje się w dawnej kamienicy przy ul. Poznańskiej 4, w prawobrzeżnej części Śremu. Pomimo wielu modernizacji kino zachowało swój unikatowy, kameralny klimat, który przyciąga od lat wielu młodych i starszych widzów.

Kinotatr Słonko to nie tylko miejsce teatralnych i kinowych spotkań śremian. Na scenie śremskiego kina odbywają się cyklicznie koncerty muzyczne, formy teatrów amatorskich i kabaretu, konferencje oraz gale. Regularnie w Foyer Kinoteatru Słonko odbywają się wernisaże prac lokalnych artystów.

Kasa Kinoteatru Słonko otwarta jest na godzinę przed pierwszym seansem w danym dniu projekcji.

Kontrast
Zwiększ czcionkę
Zmniejsz czcionkę