Logo Miasta Śrem

1 sierpnia nad Śremem zawyją syreny

Urząd Miejski w Śremie informuje, że w niedzielę 1 sierpnia br. o godz. 17:00 z okazji 66. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego zostanie włączony system alarmowania.
Urząd Miejski w Śremie informuje, że w niedzielę 1 sierpnia br. o godz. 17:00 z okazji 66. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego zostanie włączony system alarmowania akustycznego - ciągły, modulowany dźwięk syreny.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności