Logo Miasta Śrem

2 Sztafeta 20 Października za nami

19 października br. w Parku Miejskim im. Powstańców Wielkopolskich w Śremie odbyła się 2 Sztafeta 20 Października.
19 października br. w Parku Miejskim im. Powstańców Wielkopolskich w Śremie odbyła się 2 Sztafeta 20 Października. 
Każdy z uczestników sztafety miał do pokonania dystans 2,4 km. Przed startem Fitness Śremski Sport przeprowadził profesjonalną rozgrzewkę biegową dla 200 uczestników sztafety. Pieniądze zebrane z opłaty startowej - 6.157,00 zł - przekazane zostały na leczenie chorej Zuzi. 
 
W Sztafecie wzięło udział 50 drużyn w tym przedstawiciele Urzędu Miejskiego w Śremie: Adam Lewandowski, Bartosz Żeleźny, Marek Graczyk i Daniel Cicharski
 
Wyniki sztafety dostępne tutaj





powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności