Logo Miasta Śrem

Spotkanie sołtysów gminy Śrem

17 lipca 2019 r. w śremskim ratuszu odbyło się spotkanie sołtysów gminy Śrem.
Podczas spotkania sołtysi zostali poinformowani o wysokości funduszu sołeckiego na 2020 rok. Przedstawiono również informacje o sposobie  i trybie działania komisji szacującej straty spowodowane suszą. 
Sołtysi zostali poinformowani o możliwościach wnioskowania o dodatkowe świadczenia  w Ośrodku Pomocy Społecznej w Śremie. Na spotkaniu poruszono również kwestię organizacji Triathlonu, który odbędzie się we wrześniu 2019 roku.
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności