Godzina dla Ziemi
30 marca o godz. 20.30 w Śremie zgaśnie iluminacja wieży ciśnień na znak przyłączenia do akcji WWF - "Godzina dla Ziemi".
W ramach akcji organizowanej co roku przez międzynarodową organizację ekologiczną WWF, w sobotę 30 marca o godz. 20:30 w miastach na całym świecie na godzinę zgasną światła. Tegoroczna edycja „Godziny dla Ziemi” odbędzie się pod hasłem „Nie niszczymy naszego domu”. Śrem przyłącza się do tego przedsięwzięcia wyłączając oświetlenie wieży.
Więcej informacji na temat akcji można znaleźć na stronie godzinadlaziemi.pl
Więcej informacji na temat akcji można znaleźć na stronie godzinadlaziemi.pl
