27 marca - Godzina dla Ziemi
27 marca o godz. 20.30 w Śremie zgaśnie iluminacja wieży ciśnień na znak przyłączenia do akcji WWF - "Godzina dla Ziemi".
W ramach akcji organizowanej co roku przez międzynarodową organizację ekologiczną WWF, w sobotę 27 marca o godz. 20:30 w miastach na całym świecie na godzinę zgasną światła. Tegoroczna edycja „Godziny dla Ziemi” odbędzie się pod hasłem #GodzinaDlaBałtyku. Śrem przyłącza się do tego przedsięwzięcia wyłączając oświetlenie wieży.
Więcej informacji na temat akcji można znaleźć na stronie https://www.wwf.pl/godzina-dla-ziemi-2021
