Logo Miasta Śrem

Turniej Tenisa Stołowego

18 grudnia w Szkole Podstawowej im. Władysława Reymonta w Krzyżanowie odbył się Gminny Turniej Tenisa Stołowego pod Honorowym Patronatem Burmistrza Śremu. Adama Lewandowskiego.
Na zawody przyjechali uczniowie, nauczyciele i opiekunowie z całej Gminy Śrem. Turniej rozegrano w trzech grupach: Klasy I - III, Chłopcy IV - VI, Dziewczęta IV - VI.
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności