KOMUNIKAT OSTRZEGAWCZY
Ostrzeżenie o silnym wietrze.
W ramach działań z zakresu
monitoringu zagrożeń Starostwo Powiatowe w Śremie na
podstawie ostrzeżenia przekazanego przez IMGW w Poznaniu,
informuje:
W dniach 18 i 19 stycznia 2007r. na obszarze
Wielkopolski nastąpi wzrost prędkości wiatru do ok. 50 km/h, w
porywach od 90 - 130 km/h.
W wyniku porywów wiatru mogą wystąpić uszkodzenia budynków,
dachów, szkody w drzewostanie, uszkodzenia linii napowietrznych
oraz utrudnienia komunikacyjne.
W związku z powyższym proszę podjąć stosowane działania
związane z ostrzeżeniem ludności oraz przygotować odpowiednie
służby.
O zaistniałych zdarzeniach podjętych działaniach proszę
informować Starostwo Powiatowe w Śremie.
