Logo Miasta Śrem

Zimowa Olimpiada Przedszkolaków

W dniu 13 grudnia 2007 r. w Śremskim Ośrodku Sportu i Rekreacji przy ul. Staszica odbyła się Zimowa Olimpiada Przedszkolaków. Organizatorami imprezy byli: Urząd Miejski w Śremie,...

W dniu 13 grudnia 2007 r. w Śremskim Ośrodku Sportu i Rekreacji przy ul. Staszica odbyła się Zimowa Olimpiada Przedszkolaków.
Organizatorami imprezy byli: Urząd Miejski w Śremie, Śremski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz studenci pierwszego roku Turystyki i Rekreacji Collegium Heliodora Święcickiego w Śremie.
O godz. 9.30 Burmistrz Śremu Pan Adam Lewandowski dokonał uroczystego otwarcia Olimpiady. W zawodach brały udział 6-latki, uczęszczające do śremskich przedszkoli. 10-cio osobowe zespoły brały udział w
8 konkurencjach:
- bieg w workach,
- tor przeszkód,
- układanie domku,
- sztafeta z szarfami,
- bieg na podkładkach,
- unihokej,
- zmiana miejsc,
- strzał na bramkę.
Za każdą konkurencję mali sportowcy otrzymali słodycze. Rywalizacja była spora, nie zabrakło jednak dobrej zabawy i uśmiechu na twarzach dzieci. Wszystkie zostały nagrodzone słodkimi łakociami.


obrazek

obrazek

obrazek

obrazek

obrazek

obrazek

obrazek


powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności