3. Mróz Śrem Półmaraton - Podsumowanie
W dniu 2 lipca br. w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego w Śremie odbyło się spotkanie podsumowujące 3. Mróz Śrem Półmaraton z dnia 7 czerwca.


W spotkaniu udział wzięli Burmistrz Śremu, sponsorzy, sołtysi zaangażowanych miejscowości oraz przedstawiciele służb bezpieczeństwa: policji, straży miejskiej i ochotniczej straży pożarnej.
Spotkanie rozpoczęło się emisją filmu z wspomnieniami z biegu. Burmistrz Śremu Adam Lewandowski oraz prezes spółki Śremski Sport złożyli podziękowania za wsparcie i pomoc w przygotowaniach tego wielkiego wydarzenia biegowego, wręczając upominki z biegu.



