Logo Miasta Śrem

Noc Muzeów

Jak już wcześniej wspominaliśmy, 17 maja br. o godz. 18.00 - podczas Nocy Muzeów w Śremie miała miejsce wystawa pn. „Wyszło z użycia za naszego życia”. Wystawę zorganizowali Muzeum Śremskie i Amatorska Kampania Teatralna.

Jak już wcześniej wspominaliśmy, 17 maja br. o godz. 18.00 - podczas Nocy Muzeów w Śremie miała miejsce wystawa pn. „Wyszło z użycia za naszego życia”. Wystawę zorganizowali Muzeum Śremskie i Amatorska Kampania Teatralna.
Była to bardzo interesująca lekcja, której tematem przewodnim były przedmioty już zapomniane, choć powszechnie używane w nieodległej przeszłości.







Fot.: Adrian Domański


 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności