Logo Miasta Śrem

Funkcjonowanie komunikacji miejskiej w okresie Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku

Funkcjonowanie komunikacji miejskiej w okresie Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku.

Funkcjonowanie komunikacji miejskiej
w okresie Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku


 
24.12.2011 r. - WIGILIA
do godz. 16.00 komunikacja jak w dni robocze
po godz. 16.00 komunikacja zawieszona


25.12.2011 r. - I DZIEŃ ŚWIĄT
komunikacja zawieszona


26.12.2011 r. - II DZIEŃ ŚWIĄT
komunikacja zawieszona


31.12.2011 r. - SYLWESTER
do godz. 16.00 komunikacja jak w dni robocze
po godz. 16.00 komunikacja zawieszona


01.01.2012 r. - NOWY ROK
komunikacja zawieszona


Szczegółowe informacje na temat wprowadzonych zmian sa zamieszczone na stronie internetowej: www.rozkladjazdy.srem.pl

 
 27 grudnia br. ok. godz. 13:00 w związku z uroczystościami upamiętniającymi Powstanie Wielkopolskie
mogą pojawić się chwilowe utrudnienia w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej.

 
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności