Logo Miasta Śrem

Turniej Halowej Piłki Nożnej o tytuł Mistrza Śremu Zespołów Wiejskich

1 kwietnia 2012r. w hali sportowej przy ul. Staszica 1a rozegrano Turniej Halowej Piłki Nożnej o tytuł Mistrza Śremu Zespołów Wiejskich. Ze zgłoszonych 17 zespołów do rozgrywek przystąpiło 16 drużyn.
Już mecze eliminacyjne dostarczyły sporo emocji i niespodzianek.

Do gier ćwierćfinałowoych nie zakwalifikowały się takie zespoły jak: Luciny, Niesłabin i Grzymisław. Po raz drugi Mistrzem Śremu została drużyna z Psarskiego, pokonując w meczu finałowym zawodników z Binkowa 2 : 1. Dekoracji najlepszych zespołów dokonał Burmistrz Śremu Adam Lewandowski, zapraszając jednocześnie do udziału w następnym turnieju w 2013r.

www.sremskisport.pl









Pliki do pobrania:

Komunikat-koncowy-z-rozgrywek.pdf
Format: pdf, 27.52 kB
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności