Logo Miasta Śrem

Koncert zespołu U studni

Śremski Ośrodek Kultury zaprasza na koncert zespołu "U studni", który odbędzie się w Kinoteatrze "Słonko" 11 października o godzinie 19.00. Śremski Ośrodek Kultury zaprasza na koncert zespołu U studni, który odbędzie się w Kinoteatrze "Słonko" 11 października o godzinie 19.00. Zespół reprezentuje nurt "Krainy łagodności".W jego skład wchodzą; doskonale zresztą znani śremianom; muzycy wywodzący się z zespołu "Stare Dobre Małżeństwo":
 
Wojciech Czemplik - skrzypce
Dariusz Czarny - gitara, śpiew
Andrzej Stagraczyński - gitara basowa
Ryszard Żarowski - gitara, śpiew
 
Gościnnie podczas występy zespołu w miarę swojego wolnego uświetniają:
Aleksandra Kiełb-Szawuła - gitara, śpiew
Justyna Wojtkowaik - flet, śpiew
oraz Adam Ziemianin - poeta recytujący wiersze.
 
W repertuarze znajdują się piosenki poetyckie do wierszy Adama Ziemianina, oraz piosenki autorskie członków zespołu.
Warto odwiedzić stronę internetową zespołu, gdzie nieco bardziej szczegółowo przedstawione zostały sylwetki poszczególnych członków zespołu, choć jak wnioskować można z frekwencji na wcześniejszych koncertach, sporej grupie śremskich melomanów są one już doskonale znane.

Bilety w cenie 40 złotych rezerwować można w Śremskim Ośrodku Kultury lub pod numerem telefonu 61 28 35 904.
Liczba miejsc ograniczona.
 
 
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności