Logo Miasta Śrem

Bezpieczna droga do szkoły

W piątek 28 września br. z inicjatywy Rady Programowej Bezpieczne Miasto przy przejściu dla pieszych na ul. Grunwaldzkiej odbyła się kolejna edycja akcji pn. Bezpieczna droga do szkoły.
W zajęciach edukacyjnych uczestniczyli uczniowie pierwszych klas szkół podstawowych z terenu gminy Śrem.
 
Podczas inscenizacji funkcjonariusze śremskiej drogówki oraz Strażnicy Miejscy przybliżyli najmłodszym podstawowe zasady bezpieczeństwa na drodze. Nie zabrakło praktycznych prezentacji prawidłowego poruszenia po przejściach dla pieszych.
Na zakończenie zajęć pierwszoklasiści otrzymali odblaskowe zawieszki do tornistrów. Organizatorem akcji byli: Rada Programu Bezpieczne Miasto w Śremie, Komenda Powiatowa Policji, Komenda Straży Miejskiej, Urząd Miejski w Śremie, Starostwo Powiatowe w Śremie oraz Klub Relax Spółdzielni Mieszkaniowej w Śremie.
 
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności