Wielkopiątkowe malowanie pisanek
Jak co roku w Wielki Piątek 29.03 br. Muzeum Śremskie zaprasza na wspólne malowanie pisanek woskową metodą batiku dla dzieci i dorosłych.

(źródło: http://www.muzeum.srem.pl)
Więcej informacji o spotkaniu dostępne jest na stronie Muzeum Śremskiego.

(źródło: http://www.muzeum.srem.pl)
