Logo Miasta Śrem

Mistrzostwa Polski w Szermierce

W dniach 30 – 31 maja na sali sportowej przy ul. Staszica 1 w Śremie odbędą się Mistrzostwa Polski w Szermierce. Zapraszamy!

W dniach 30 – 31 maja na sali sportowej przy ul. Staszica 1 w Śremie odbędą się Mistrzostwa Polski w Szermierce. Na śremskim parkiecie walczyć będą młodzieżowcy (do 23 lat) z całego kraju.
 
Program mistrzostw:
 
30 maja 2014
 
godz. 9.00 – szpada kobiet indywidualnie
godz. 11.00 – szabla mężczyzna indywidualnie
godz. 12.00 – szpada mężczyzn indywidualnie
godz. 13.15 – uroczyste OTWARCIE
godz. 14.15 – floret kobiet i mężczyzn indywidualnie
 
31 maja 2014
 
godz. 8.00 – szpada kobiet drużynowo
godz. 8.00 – szabla kobiet indywidualnie
godz. 10.00 – szabla mężczyzn indywidualnie
godz. 11.00 – szpada mężczyzna drużynowo
godz. 12.30 – floret kobiet drużynowo
godz. 13.30 – floret mężczyzn drużynowo
godz. 14.30 – szabla kobiet drużynowo
 
Zapraszamy do kibicowania!
 
Wstęp wolny.
 
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności