Logo Miasta Śrem

Spotkanie z sołtysami

18 lutego br. w Urzędzie Miejskim w Śremie odbyło się spotkanie sołtysów gminy Śrem. W spotkaniu wzięli udział zarówno obecni jak i poprzedni sołtysi.
Burmistrz Śremu Adam Lewandowski podziękował odchodzącym sołtysom za pracę i zaangażowanie na rzecz mieszkańców swojego sołectwa oraz wręczył im pamiątkowe upominki. Podczas spotkania zostały omówione kwestie dotyczące realizacji zadań z funduszu sołeckiego oraz zasady funkcjonowania świetlic wiejskich.





 
 
 
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności