Logo Miasta Śrem

Dzień Kobiet u Kombatantów

9 marca br. w Restauracji „Relax” odbyło się spotkanie Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych Koła Miejsko – Gminnego w Śremie
9 marca br. w Restauracji „Relax” odbyło się spotkanie Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych Koła Miejsko – Gminnego w Śremie z okazji minionego dnia kobiet. W tym wydarzeniu uczestniczył burmistrz Śremu – Adam Lewandowski oraz kierownik OPS Maria Świdurska.





 
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności