Logo Miasta Śrem

Zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej w okresie letnim

Burmistrz Śremu informuje o zmianach w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej w okresie letnim.



 
Burmistrz Śremu informuje o zmianach w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej w okresie od 1 licpa do 31 sierpnia. Szczegóły zmian w tutaj

Szczegółowe informacje na temat wprowadzonych zmian są zamieszczone na stronie internetowej: www.rozkladjazdy.srem.pl.
 
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności