Logo Miasta Śrem

Emeryci świętowali Dzień Odlewnika

7 grudnia 2023 r. w Restauracji Relax w Śremie odbyło się zorganizowane przez Koło Emerytów i Rencistów przy Związku Zawodowym Hutników Odlewni Żeliwa „ŚREM” tradycyjne śniadanie odlewnicze z okazji Dnia Odlewnika.

Spotkanie poprowadziła pani Lilianna Wąsik Przewodnicząca Koła. Wśród zaproszonych gości byli: Bartosz Żeleźny Zastępca Burmistrza Śremu, Zenon Jahns - Starosta Śremski, Jakub Kołakowski – Dyrektor PGO S.A. Odlewnia Żeliwa, Oddział w Śremie, Marek Mansfeld - Prezes Zarządu Spółdzielni Mieszkaniowej w Śremie oraz Sławomir Kubala - Przewodniczący Związku Zawodowego Hutników w PGO S.A. Odlewnia Żeliwa Oddział w Śremie. 

Bartosz Żeleźny Zastępca Burmistrza Śremu w wystąpieniu przypomniał o wkładzie, który wniosła w rozwój miasta Odlewania Żeliwa w Śremie.

Na tradycyjne spotkanie emerytowani odlewnicy przybyli wraz z małżonkami. Uroczystość była okazją do świętowania jubileuszów pożycia małżeńskiego członków koła:

  • 65 lecie ślubu obchodzili Państwo Helena i Jan Wysokińscy
  • 55 lecie ślubu obchodzili Teresa i Antoni Ratajczakowie
  • 55 lecie ślubu obchodzili Krystyna i Bogdan Słabolepszy
  • 50 lecie ślubu obchodzili Teresa i Mieczysław Kmieć

Znakomitą oprawę muzyczną Dnia Odlewnika zapewnił śremski wokalista Sławomir Olgierd Kramm, który wspomnieniami oraz hitami muzyki rozrywkowej podbił serca uczestników spotkania.

Galeria zdjęć

20231207_100711 20231207_100723 20231207_100733 20231207_100807 20231207_100923 20231207_101353 20231207_102135 20231207_102923 20231207_103521 20231207_111955
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności