Logo Miasta Śrem

4 grudnia rusza lodowisko!

​W piątek 4 grudnia Śremski Sport Sp. z o.o. uruchomi sztuczne lodowisko. Otwarcie nastąpi o godz. 7.00.
lodowisko-ruszamy-4-grudnia-1536x864.png
Lodowisko czynne będzie codziennie od 7:00 do 22:00 (z wyjątkiem piątku – czynne do 20:30). Zakup biletu umożliwia jazdę do najbliższej przerwy technicznej. Na lodowisku może przebyawć max. 70 osób.
 
Przerwy techniczne: 11:00 – 11:30, 14:00 – 14:30, 17:00 – 17:30, 20:30 – 21:00. 
 
Działać będzie wypożyczalnia łyżew wraz z kaskami dla dzieci.
 
Ponadto przez cały grudzień 2020 r. wszystkie dzieci oraz uczniowie szkół podstawowych z Gminy Śrem JEŻDŻĄ BEZPŁATNIE! Aby skorzystać z oferty dziecko musi okazać ważną legitymację szkolną. Akcję finansowana jest z budżetu gminy Śrem.
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności