Logo Miasta Śrem

50 lat ŚOK i 100 lat Słonka – Kronika Wspomnień



Śremski Ośrodek Kultury w 2026 roku obchodzi wyjątkowy jubileusz 50-lecia działalności, a Kinoteatr Słonko świętuje 100 lat swojej historii. To szczególny moment dla wszystkich mieszkańców Śremu, ponieważ obie instytucje od pokoleń współtworzą kulturalną tożsamość naszego miasta.

Z okazji jubileuszy powstanie „Kronika Wspomnień” – wyjątkowa publikacja tworzona przez mieszkańców i uczestników wydarzeń organizowanych przez ŚOK oraz Kinoteatr Słonko. Zachęcamy do podzielenia się swoimi historiami, wspomnieniami i anegdotami związanymi z tymi miejscami. Mogą to być opowieści o pierwszej wizycie w kinie, występie na scenie, ważnym wydarzeniu czy niezapomnianych chwilach spędzonych w gronie bliskich.

Państwa wspomnienia staną się częścią wspólnej historii naszego miasta.

Wspomnienia można przekazywać:

  •  osobiście w siedzibie Śremskiego Ośrodka Kultury przy ul. Mickiewicza 77 w Śremie
  • mailowo na adres: bok@sok-srem.pl (w tytule wiadomości prosimy wpisać: „WSPOMNIENIA”)
  • pocztą tradycyjną na adres:
    Śremski Ośrodek Kultury
    ul. Mickiewicza 77
    63-100 Śrem



powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności