70-lecie Koła Łowieckiego nr 74 „Ostoja” w Śremie
10 września br. odbyło się 70-lecie Koła Łowieckiego nr 74 „Ostoja” w Śremie.
Uroczystości rozpoczęła msza święta w Kościele Farnym p.w. Najświętszej Marii Panny Wniebowziętej w Śremie z udziałem Orkiestry Dętej Towarzystwa Muzycznego w Śremie im. Mariana Zielińskiego i zespołu myśliwskiego „Babrzysko”.
Po mszy uczestnicy przemaszerowali na Plac 20-go Października w Śremie gdzie złożono kwiaty pod tablicą upamiętniającą miejsce rozstrzelania mieszkańców ziemi śremskiej oraz wysłuchano wystąpień okolicznościowych zaproszonych gości.
Po oficjalnej części wydarzenia świętowano na pikniku łowieckim w Gajówce w Zbrudzewie.
Po mszy uczestnicy przemaszerowali na Plac 20-go Października w Śremie gdzie złożono kwiaty pod tablicą upamiętniającą miejsce rozstrzelania mieszkańców ziemi śremskiej oraz wysłuchano wystąpień okolicznościowych zaproszonych gości.
Po oficjalnej części wydarzenia świętowano na pikniku łowieckim w Gajówce w Zbrudzewie.
