Logo Miasta Śrem

Akcja „Kochajmy kwiaty”

  
Akcja „Kochajmy kwiaty” - kwiaciarnie ze znakiem „Kochajmy kwiaty”,
Śrem, 28-30.08.2020 r.


 

Akcja „Kochajmy kwiaty” jest wspólną inicjatywą Wielkopolskiej Gildii Rolno-Ogrodniczej S.A. w Poznaniu oraz kwiaciarni ze Śremu ze znakiem „Kochajmy kwiaty”. Celem akcji jest promocja kwiatów, które stanowią nie tylko idealny podarunek dla bliskiej osoby, ale są również doskonałym elementem dekoracji wnętrz. Stąd nasze hasło ”Bez kwiatów ani rusz!”. W ostatni weekend sierpnia w lokalnych kwiaciarniach należących do programu „Kochajmy kwiaty”, czekać będą na Państwa dostojne lilie, radosne słoneczniki oraz urzekające goździki, w specjalnie na akcję przygotowanych bukietach w promocyjnej cenie. A to dlatego, by mogli Państwo rzeczywiście ukwiecić swoje domy! Wówczas będzie można przekonać się, że kwiaty:


- wywołują uśmiech,
- poprawiają nastrój,
- wpływają na dobre samopoczucie,
- odmieniają pozytywnie oblicze dnia,
- podkreślają aranżację domu,
- zmieniają styl wnętrza.
 

Zachęcając Państwa do odwiedzenia śremskich kwiaciarni ze znakiem „Kochajmy kwiaty”, dajemy wyraz poparcia dla lokalnego biznesu. Chcemy pokazać, że są to miejsca nie tylko zaopatrzone w duży wybór świeżych kwiatów, ale również oferujące sztukę florystyki i cenne porady fachowców.

 

Mamy nadzieję, że ostatni weekend sierpnia będzie niezapomnianym, w doznania estetyczne, przeżyciem dla mieszkańców Śremu i okolic!

 

                                         

Kwiaciarnie „Kochajmy kwiaty” w Śremie zapraszają:
 
- Kwiaciarnia Grześkowiak
   ul. Chłapowskiego 15b
 
- FLOWERS Kwiaciarnia Artystyczna
   ul. Chłapowskiego 31/36
 
- Kwiaciarnia Molucella
  ul. 1 Maja 37a
 
- Kwiaciarnia J. Górkiewicz
  ul. Mickiewicza 62
 
- Kwiaciarnia A. Górkiewicz
  ul. Moniuszki 1
 
- Kwiaciarnia IRYS
  ul. Poznańska 1
                      
                              
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności