Badamy nie tylko Mamy! 26 maja 2026 r.
Towarzystwo Śremskich Amazonek przystąpiło do ogólnopolskiej kampanii profilaktyki raka piersi „Badamy nie tylko Mamy!”, która odbędzie się na terenie Śremu 26 maja 2026 r. przy Spółdzielni Mieszkaniowej w Śremie w godz. 13:00–16:00.
W ramach kampanii na wszystkie Panie w wieku 45–74 lat będzie czekał mammobus, w którym bezpłatnie będzie można wykonać badanie mammograficzne.
Rok 2026 jest Rokiem Profilaktyki Zdrowotnej, co podkreśla, jak ważne są nie tylko właściwe leczenie, ale również skuteczna profilaktyka. W tym wyjątkowym dniu, jakim jest Dzień Matki, warto zrobić coś dla siebie i zadbać o swoje zdrowie.

