Logo Miasta Śrem

Badania GUS na terenie gminy Śrem

​Urząd Statystyczny w Poznaniu informuje, że w kwietniu na terenie gminy Śrem realizowane będzie badanie Uczestnictwo mieszkańców Polski (rezydentów) w podróżach.
Badanie pozwala scharakteryzować prywatne i zawodowe podróże mieszkańców Polski, a także nieuczestniczenia w tych podróżach z uwzględnieniem podziału na podróże krajowe i zagraniczne.
Zebrane informacje zostaną wykorzystane w opracowaniach i analizach statystycznych w dziedzinie turystyki, rachunków narodowych, bilansu płatniczego oraz statystyki obszarów transgranicznych.
Badanie jest anonimowe. 
 
badanie-plakat.png

Pliki do pobrania:

podroze-rezydentow.pdf
Format: pdf, 466.13 kB
uczestnictwo_w_podrozach_plakat.pdf
Format: pdf, 1.26 MB
uczestnictwo_w_podrozach_plakat_GUS.pdf
Format: pdf, 3.15 MB
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności