Logo Miasta Śrem

Beatyfikacyjny Koncert Wdzięczności

Dyrekcja oraz uczniowie Gimnazjum nr 1 im. Polskich Noblistów w Śremie zapraszają w sobotę 30 kwietnia 2011 roku o godz. 15.00 na Beatyfikacyjny Koncert Wdzięczności

Dyrekcja oraz uczniowie
Gimnazjum nr 1 im. Polskich Noblistów w Śremie
zapraszają w sobotę 30 kwietnia 2011 roku o godz. 15.00
na


Beatyfikacyjny Koncert Wdzięczności

z okazji beatyfikacji Jana Pawła II

Podczas koncertu wystąpią
uczniowie oraz nauczyciele szkół regionu śremskiego,
a także gość specjalny -
solista operowy Sławomir Olgierd Kramm.

Koncert pod patronatem Burmistrza Śremu.


powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności