Bezpłatny wstęp na basen
Od 4 do 30 grudnia Śremski Sport zaprasza dzieci i młodzież do 16 roku życia do bezpłatnego korzystania z basenu. Akcja współfinansowana jest przez gminę Śrem.
Śremski Sport zaprasza od 4 do 30 grudnia dzieci i młodzież do 16 roku życia do bezpłatnego korzystania z basenu. Akcja współfinansowana jest przez gminę Śrem.

Śremski Sport zaprasza od 4 do 30 grudnia dzieci i młodzież do 16 roku życia do bezpłatnego korzystania z basenu. Akcja współfinansowana jest przez gminę Śrem.
Z bezpłatnych wejść można korzystać:
od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-15:00
w soboty od godziny 12:00 - 20:00
w niedziele w godzinach od 9:00 - 17:00.

