Logo Miasta Śrem

Bezpłatny wstęp na lodowisko

Od 6 do 30 grudnia 2012 roku Śremski Sport zaprasza dzieci i młodzież do 16 roku życia do bezpłatnych wejść na lodowisko. Akcja współfinansowana jest przez Gminę Śrem.
 
 
Bezpłatne wejścia na lodowisko odbywać się będą:
 od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-15:00
 soboty w godzinach 12:00 - 20:00

 
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności