Biesiada weselna w ŚDS w Śremie
9 września br. w ogrodzie Środowiskowego Domu Samopomocy w Śremie odbyła się biesiada weselna.
W imprezie integracyjnej wzięli udział podopieczni Środowiskowych Domów Samopomocy ze Śremu, Krzywinia i Kórnika oraz podopieczni WTZ i ŚDS z Kościana. W zabawie uczestniczyli też mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej ze Śremu.
Na biesiadzie byli obecni oczywiście państwo młodzi oraz goście weselni, a wśród nich Burmistrz Śremu Adam Lewandowski, naczelnik Pionu Edukacji i Usług Społecznych Barbara Jabłońska oraz kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej Maria Świdurska. Każdy gość otrzymał kotylion weselny oraz drobny upominek.
Podopieczni ŚDS w Śremie zatańczyli poloneza, a pary młode zaprezentowały swój pierwszy taniec. Na koniec – tradycyjnie – odbyły się oczepiny: panny młode rzucały welonami, a panowie muchami.
Na biesiadzie byli obecni oczywiście państwo młodzi oraz goście weselni, a wśród nich Burmistrz Śremu Adam Lewandowski, naczelnik Pionu Edukacji i Usług Społecznych Barbara Jabłońska oraz kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej Maria Świdurska. Każdy gość otrzymał kotylion weselny oraz drobny upominek.
Podopieczni ŚDS w Śremie zatańczyli poloneza, a pary młode zaprezentowały swój pierwszy taniec. Na koniec – tradycyjnie – odbyły się oczepiny: panny młode rzucały welonami, a panowie muchami.
