Logo Miasta Śrem

Bilety zerowe w komunikacji miejskiej

Uprzejmie informujemy, że od 1.08.2013 r. wprowadzono w komunikacji miejskiej bilety zerowe.
 

Uwaga Pasażerowie!
Dlatego też wszystkie osoby, które są upoważnione do bezpłatnych przejazdów  środkami komunikacji miejskiej zobowiązane są pobrać od kierowcy bezpłatny bilet zerowy.
 
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności