Logo Miasta Śrem

Burmistrz wręczył dowód osobisty

W dniu 21 października br. w ratuszu Burmistrz Śremu Adam Lewandowski na podstawie postanowienia Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 8 września 2009 o nadaniu obywatelstwa polskiego wręczył dowód osobisty pani Bogdanie Staszczyk.
Pani Bogdana urodziła się na Ukrainie, w miejscowości Wola Czornokinecka.
W Polsce przebywa od 12 lat, wspólnie z mężem prowadzi w Śremie firmę transportową. 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności