Logo Miasta Śrem

​Burmistrz z wizytą u najstarszej mieszkanki Śremu

W dniu 24 stycznia 2022 r. Burmistrz Śremu odwiedził najstarszą mieszkankę Śremu Panią Anielę Piasecką, która 24 stycznia obchodziła 105 urodziny. 
Z okazji urodzin życzył Pani Anieli dobrego zdrowia i kolejnych wspaniałych rocznic. Mimo sędziwego wieku Pani Aniela  jest w dobrej kondycji i wspólnie z Burmistrzem oraz najbliższą rodziną aktywnie uczestniczyła w wizycie. W imieniu całego samorządu Szanownej Jubilatce życzymy kolejnych lat w zdrowiu i dobrej formie.
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności