Logo Miasta Śrem

Czas niecodziennych zdarzeń

W dniu 16 grudnia br. w Auli Jana Pawła II na zaproszenie Burmistrza Śremu odbyła się wieczerza wigilijna, w której uczestniczyło 120 osób starszych, samotnych i niepełnosprawnych z terenu gminy Śrem.
 
Lokalny samorząd jak co roku stara się, by w tym szczególnym czasie zbliżających się Świąt nikt nie czuł się zapomniany i osamotniony oraz mógł spotkać się z życzliwymi ludźmi w miłej atmosferze.
 
W dniu 16 grudnia br. w Auli Jana Pawła II na zaproszenie Burmistrza Śremu odbyła się wieczerza wigilijna, w której uczestniczyło 120 osób starszych, samotnych i niepełnosprawnych z terenu gminy Śrem. 
Uczestników wigilii oraz zaproszonych gości powitała ciepłymi słowami Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Śremie Maria Świdurska. Do życzeń dołączył się również Burmistrz Śremu Adam Lewandowski.  
Czas umiliły występy chórku dziecięcego „Serdeczne Nutki” oraz solistki Śremskiego Stowarzyszenia Śpiewackiego im. St. Moniuszki, śpiewając kolędy i pastorałki z udziałem zaproszonych. Wspólne spotkanie przy wigilijnym stole przebiegało w miłej i serdecznej atmosferze. Był czas łamania się opłatkiem i przekazywania świątecznych życzeń oraz prezentów.
 









powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności