Logo Miasta Śrem

Debata o bezpieczeństwie

23 czerwca 2915 r. o godz. 16.00 w Bibliotece Publicznej w Śremie odbędzie się debata społeczna na temat bezpieczeństwa. Zapraszamy wszystkich mieszkańców.
23 czerwca 2015 r. o godz. 16.00 w Bibliotece Publicznej w Śremie odbędzie się debata społeczna na temat bezpieczeństwa, na którą mieszkańców powiatu śremskiego zaprasza Komendant Powiatowy Policji w Śremie. W debacie udział wezmą, m.in.: Wojewoda Wielkopolski, Wielkopolski Komendant Wojewódzki Policji oraz przedstawiciele władz samorządowych. 

 
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności