Logo Miasta Śrem

Defibrylator AED dla jednostki OSP w Pyszącej

27 grudnia 2019 Burmistrz Śremu Adam Lewandowski przekazał na ręce druhów z jednostki OSP w Pyszącej defibrylator. Zakup defibrylator AED sfinansowano ze środków gminy Śrem oraz podmiotu zewnetrznego. 
Jest to kolejne urządzenie, które strażacy z Pyszącej wykorzystują do ratowania życia. Część środków na zakup defibrylatora przeznaczył podmiot zewnętrzny w imieniu którego sprzęt przekazał pan Andrzej Dworczak      

Galeria zdjęć

Defibrylator AED dla jednostki OSP w Pyszącej Defibrylator AED dla jednostki OSP w Pyszącej Defibrylator AED dla jednostki OSP w Pyszącej Defibrylator AED dla jednostki OSP w Pyszącej Defibrylator AED dla jednostki OSP w Pyszącej Defibrylator AED dla jednostki OSP w Pyszącej Defibrylator AED dla jednostki OSP w Pyszącej Defibrylator AED dla jednostki OSP w Pyszącej
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności