Delegacja z Mołdawii w Śremie
W dniu 17 października br. w Śremie gościła delegacja przedstawicieli administracji publicznej z Mołdawii.
Wizytę zorganizowano w ramach projektu „Wsparcie administracji publicznej w Mołdawii w zakresie przygotowania do realizacji projektów wspierających wzrost konkurencyjności i potencjał rozwojowy regionów w Mołdawii”. Projekt realizuje Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju w partnerstwie z Urzędem Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego.
Podczas spotkania Burmistrz Śremu przedstawił gościom prezentację o Śremie, omówił zagadnienia dot. rozwoju przedsiębiorczości oraz przykłady przedsięwzięć i instrumenty wsparcia sektora MSP (małych i średnich przedsiębiorstw).
.jpg)
.jpg)
