Logo Miasta Śrem

Dni Śremu za nami...

W dniach 9-10 czerwca br. mieszkańcy Gminy Śrem obchodzili święto swojego miasta. W tym roku obchody powróciły do Parku im. Powstańców Wlkp. Przez dwa dni mieszkańcy naszej Gminy...

W dniach 9-10 czerwca br. mieszkańcy Gminy Śrem obchodzili święto swojego miasta.
W tym roku obchody powróciły do Parku im. Powstańców Wlkp. Przez dwa dni mieszkańcy naszej Gminy mieli możliwość zobaczenia wielu występów, koncertów oraz uczestniczenia w zabawach do późnych godzin nocnych. Na scenie zaprezentowały się m.in. zespoły taneczne, laureatki śremskiej edycji Idola, orkiestry, iluzjonista Grzegorz Klat, chóry oraz zespoły muzyczne. Panowie z zainteresowaniem przyglądali się wysiłkom zawodników Strong Man. Imprezom w parku towarzyszyły różnego typu rajdy, turnieje oraz zawody sportowe.
Rewelacją sobotniego wieczoru okazał się zespół REDLIN, który zagrał muzykę folklorystyczną przenoszącą słuchaczy w różne strony świata.
W niedzielę rozrywkę zapewnili: grupa THE JET SET, która rozbawiła publiczność oraz gwiazda polskiej estrady Kasia Kowalska. Przypomniała zarówno swoje stare przeboje, jak i te z ostatniej płyty, czym porwała tłumy przybyłe na jej koncert.
Tegoroczne Dni Śremu okazały się bardzo udaną imprezą - z pewnością każdy znalazł coś dla siebie. Kolejne już za rok..

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w:
Galeria Portalu Miejskiego
Dni Śremu 2007 w obietywie Dariusza Żabińskiego
Galeria Radia Śrem
Galeria Śremskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności