Logo Miasta Śrem

Ferie na basenie

Ferie Zimowe już dobiegły końca. Młodzi śremianie, którzy spędzili ferie zimowe w miejscu zamieszkania, mogli skorzystać z bogatej gamy ofert śremskich...

    Ferie Zimowe już dobiegły końca. Młodzi śremianie, którzy spędzili ferie zimowe w miejscu zamieszkania, mogli skorzystać z bogatej gamy  ofert śremskich placówek oświatowych, sportowych, a także instytucji kulturalnych.
    Atrakcyjny program przygotował m.in. Śremski Ośrodek Sportu i Rekreacji, który w ramach „Akcji Zima 2007”zorganizował na terenie Obiektu Sportowego przy ulicy Staszica szereg różnego rodzaju zajęć sportowo – rekreacyjnych dla dzieci i młodzieży z gminy Śrem, chcących spędzić aktywnie ferie. Młodzież mogła wziąć udział w różnorakich grach i zabawach odbywających się na basenie, zagrać w squasha, kręgle, piłkę nożną, siatkówkę, skorzystać z zajęć prowadzonych na siłowni, z odnowy biologicznej, uczestniczyć w aerobicu. Wszystkie zajęcia odbywały się pod czujnym okiem profesjonalnych instruktorów oraz opiekunów, którzy dbali o bezpieczeństwo przebywających tam dzieci.
   Zajęcia te  miały na celu ułatwienie dzieciom i młodzieży dostępu do szeroko pojętej kultury fizycznej, propagowanie zdrowego stylu życia oraz umożliwienie spędzenia w atrakcyjny sposób wolnego czasu.


obrazek

obrazek

obrazek

obrazek

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności