Logo Miasta Śrem

Festiwal Smaków w Jarocinie

W dniu 29 czerwca 2014 r. /niedziela/ Biblioteka organizuje wyjazd autokarowy na Jarociński Festiwal Smaków.
 
Zachęcamy do wyprawy mieszkańców miasta chętnych smakowania regionalnych potraw. Na rynku w Jarocinie stanie również śremskie stoisko.  

Zapisy w Bibliotece Głównej lub na Jezioranach – tel. 61 28 37 774 lub 61 28 33 448. Koszt przejazdu i ubezpieczenia uczestnika wynosi 15 zł.  

Wyjazd o godz. 9.00 z parkingu na Jezioranach, powrót około 16.00.
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności